Skip to content
Купи!

Circle Svetlo маса + Circle Dot столче

ден 27,320.00

Cicrcle Svetlo масата е одлична во комбинација со Circle Dot столчето.

  • Рачна изработка
  • Уникатен дизајн
  • Природен материјал дрво
Овие производи се подобри заедно, затоа ги добивате со попуст од 20%

 

 

Димензии 30 × 36 × 40 cm
Боја

натур, црна

Вие исто така би сакале…